loading

گچ کاری و گچبری

تیم تخصصی گچکاری و گچبری لوکس پلاستر
اجرای گچ بری
اجرای گچبری
تیم گچکاری و گچبری لوکس پلاستر

تیم لوکس پلاستر با ارائه صفر تا صد خدمات گچکاری و گچبری به بهترین نحو و با داشتن رزومه کاری درخشان در مناطق شمال شهر تهران آماده همکاری با کارفرمایان عزیز است.

این تیم با مدیریت مهندس حسین دادمهر و پرسنلی با تجربه و حرفه ای، کیفیت عالی در گچ کاری و گچبری را برای شما تضمین خواهند کرد. در واقغ با لوکس پلاستر خیال شما از بابت گچکاری راحت است. بیشتر بخوانید>>>

اجرای گچ کاری

حرفه گچ کاری یکی از مهمترین عملیات های آیتم های نازک کاری است که مستقیما روی ظاهر و نمای داخلی ساختمان و همچنین دکوراسیون تاثیر می گذارد.

از این رو باید اقداماتی انجام شود و پارامترهایی رعایت شود تاد به کیفیت مطلوب گچکاری دست یافت. این اقدامات ابتدا بر  عهده کارفرما و سپس بر عهئه پیمانکار است.

مهمترین اقدامی که توسط کارفرما انجام می شود این است که در ابتدا به دنبال تیم پیمانکاری با مدیریتی قوی و رزومه ای درخشان باشد و پس از یافتن این تیم و عقد قرارداد توافقی بین کارفرما و پیمانکار حال نوبت پیمانکار و تیمش است که با رعایت نکات فنی و حرفه گری بتوانند کیفیت کار را تضمین کنند.

این تیم که در راس آن مدیر یا همان پیمانکار قراردارد با رهبری اعضای تیم شامل: تیم کنترل و نظارت، تیم اجرایی ماندد ااستادکار گچکاری و کارگران قراراست پس از مرحله تیغه چینی شروع به کار کنند.

 هریک از اعضای تیم وظایفی دارند که به شرط انجام دادن این وظایف، در نهایت گچکاری با کیفیتی عالی به دست می اید.

اجرای گچبری

حرفه گچبری

گچبری یکی از هنرهایی است که عنصر اصلی آن گچ است. هنر گچبری از دیرباز تا کنون وجود داشته اما با تغییر و تحولاتی همراه بوده است. امروزه  در دو نوع گچبری دستی و گچبری پیش ساخته سبک های مختلفی از جمله: گچبری مدرن ، گچبری کلاسیک و … وجود دارد.

همانطور که گفته شد این حرفه قدمت زیادی دارد.از همین رو این هنر یکی از مهمترین و معمول ترین روش های تزیینات سقف و دیوار به شمار می رود.

خدمات دیگر ما

ما برای براورده کردن نیاز های شما مشتریان عزیز بر آنیم که همواره خدمات خود را در صنعت ساختمان سازی گسترش دهیم

برای اشنایی با خدماتی که به شما عزیزان ارائه میدهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

گچ کاری و گچ بری

گچ کاری و گچ بری
این دو حرفه در جهت پوشش دیوار و سقف انجام می شوند. در واقع گچ کاری برای پوشش دادن متریال های اجرا شده ی سقف و دیوار است و گچ بری به جهت زیبا سازی دیوار و سقف انجام می شود. تیم لوکس پلاستر با پرسنل متخصص در این حرفه این خدمات را به شما ارئه می کنند.
بیشتر بدانید

فروش و اجرای کناف

کناف
کناف به سیستم ساخت و ساز خشک اطلاق می شود و تیم لوکس پلاستر در ارائه خدمات مرتبط با آن از فروش محصولات کناف تا طراحی و اجرای کناف در کنار شماست.
بیشتر بدانید

بازسازی و تغییر دکوراسیون

بازسازی و تغییر دکوراسیون
گاهی به دلایل مختلف نیاز به بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون می شود. تیم لوکس پلاستر در این عرصه در صفر تا صد بازسازی ساختمان از مشاوره تا طراحی و اجرا در کنار شماست.
بیشتر بدانید

سؤالی دارید؟

با ما در تماس باشید: 77256083

رابیتس کاری

رابیتس کاری

_

این گروه خدمات شامل گچ و خاک سقف، گچ و خاک ستون و گچ و خاک دیوار است.

دکوراتیو

دکوراتیو

_

دکوراتیو سقف، دیوار و ستون در مدل های گوناگون اجرا می گردد.

کناف

انواع دیوار کاذب


• دیوار پوششی: صفحات روکش دار گچی هستند که میتوانند جایگزین گچ و خاک و سفیدکاری شوند و یا در بازسازی دیوار ها به کار ایند و در انواع یک یا چند لایه عرضه میشوند.
• دیوار های جدا کننده: این دیوار ها غیر باربر هستند و برای جداسازی و تقسیم فضاها از ان ها استفاده میشود.
• دیوار های اکوا پنل: صفحات مسلح سیمانی هستند که در دو نوع داخلی و خارجی تولید میشوند و عایق رطوبت،حرارت و صوت هستند. البته در فضاهای دیگر مانند سقف و ... نیز کاربرد دارند.

کناف (سقف و دیوار کاذب)

_


نسل جدیدی در اجرای سقف و دیوار به شمار میرود که با استفاده از صفحات روکش دار گچی اجرا میشود و نصب ان بسیار اسان است. در ادامه با انواع ان اشنا میشوید.


انواع سقف کاذب


• سقف های مشبک کناف: متشکل از تایل های سقفی است که میتوان از فضای پشت ان برای تاسیسات مختلف استفاده کرد.
• سقف های فلت کناف: به سقف های ساده و یکپارچه ای گفته میشود که نصب ان بسیار سریع میباشد و سطح ان کاملا هموار است. در سه نوع ساده، ضد اب و ضد حریق اجرا میشود.
• سقف های دکوراتیو: از ویژگی های بارز این سقف ان است که طرح دلخواه مشتری یا هر طرح هندسی را اجرا میکند و همچنین سرعت بالای نصب ان از دیگر مزایای این سقف ها به شمار میرود.
• سقف های اسمان مجازی: از دیگر انواع سقف های کاذب کناف است که تصاویر روی تایل ها ان را تشکیل میدهند و به نورپردازی نوین هم کمک میکنند.

گچ بری کلاسیک و مدرن

گچ بری کلاسیک و مدرن

_

هنری است که معمولا برای زیبا سازی فضا ، روی سقف ، دیوار و ستون ها انجام میشود که در دو سبک کلاسیک و مدرن رواج دارد.


• گچبری کلاسیک: به گچبری گفته میشود که در ان طرح های گل و منظره های شلوغ اجرا میشود که خود در سبک های مختلفی انجام میشود.
• گچبری مدرن: به گچبری گفته میشود که به صورت خطی اجرا شود و انحنا نداشته باشد.در واقع شیار ها و شکستگی های این سبک با نورپردازی فضا را زیبا میکنند.

گچ کاری

گچ کاری

_

عملیات گچکاری جزو مراحل نازک کاری به شمار میرود که شامل چندین ایتم است. در ادامه به ان ها اشاره میکنیم:


• گچ و خاک: مرحله ای قبل از سفیدکاری است که بیس کار گچکاری محسوب میشود و درستی انجام ان در کیفیت کار گچکاری تاثیر مستقیم دارد.
• سفید کاری: در مرحله ی اخر نازک کاری برای بدست اوردن یک سطح صاف و سفید روی سطح گچ و خاک شده را با ملات گچ اندود میکنیم.
• ابزار زنی: به ابزار های گچی گفته میشود که گچ فرم و شکل خاص و منظمی گرفته و قلم نخورده باشد.

فرم درخواست مشاوره رایگان دربارهگچ کاری