loading

فروش و اجرای کناف

تیم لوکس پلاستر در زمینه ساخت و ساز خشک کناف در هر دو بخش فروش و اجرافعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است
کناف چیست؟؟

کناف به سیستم ساخت و ساز خشک اطلاق می شود که به عنوان سقف ها و دیوارهای کاذب اجرا می شود. مزایای استفاده از سقف و دیوار کناف شامل سرعت و سهولت در اجرا، حمل و نقل آسان، امکان اجرا هنگام بهره برداری از ساختمان  و تعمیر و ترمیم آسان و … می شود.

انواع سقف کاذب کناف
  • سقف کاذب یکپارچه
  • سقف کاذب مشبک
  • سقف کاذب خودایستا
انواع دیوارهای کاذب کناف
  • دیوارهای کاذب پوششی
  • دیوارهای کاذب جداکننده

برای کناف کاری خانه یا محیط کار از کجا باید شروع کنیم؟

در اولین مرحله شما باید بدانید که هدف از اجرای کناف در خانه یا محیط کارتان چیست؟ آیا از طرح های متنوع کناف سقف خوشتان آمده یا ویژگی های مثبت آن مانند اجرای سریع برای شما مهم است؟ آیا به دنبال کاربردهای متنوع دیوارهای کاذب کناف هستید یا میخواهید از دیوارهای جداکننده کناف برای جداسازی فضاهای خود استفاد کنید؟

شاید هم سقف یا دیوار اصلی شما آسیب دیده و شما می خواهید به کمک سقف کاذب یا دیوار کاذب عیوب اصلی سقف و دیوار اصلی را بپوشانید.

بله همانطور که گفته شد دلایل زیادی می تواند شما را به طرف یک انتخاب درست هدایت کند چرا که این سیستم ساخت و ساز روز به روز طرفداران زیادی را با کاربرد های متنوع خود جذب می کند.

از صفر تا صد مشاوره درباره کناف ، خرید کناف تا طراحی و نصب کناف با ماست!

پس از انتخاب هدف شما برای استفاده از روش اجرای کناف حالا کافیست با تیم مشاوره ما تماس بگیرید تا نوع کناف را با توجه به شرایط محیطی انتخاب و اقدام به خرید کناف از فروشگاه کناف کنید.

انتخاب نوع کناف بر اساس شرایط جوی ، کاربرد کناف در آن محیط با توجه به نیازهای شما ،  بودجه شما برای خرید کناف صورت می گیرد.

پس از انتخاب نوع کناف می توانید طرح دلخواه خود را به تیم طراحی ما ارائه دهید تا با توجه به دیتیل آن محصولات مورد نیاز کناف خریداری شده و همراه با تیم نصاب به محل شما اعزام گردد.

فروش محصولات کناف

تیم لوکس پلاستر در زمینه فروش محصولات کناف ، محصولاتی چون پانل ها، سازه ها، پیچ ها و اتصالات که از مهمترین ابزارهای اولیه اجرای کناف هستند را عرضه می کنند.

شما می توانید همین حالا اقدام به خرید آنلاین کناف از فروشگاه لوکس پلاستر کنید.

فروش انواعسازه هادر فروشگاه کناف لوکس پلاستر

اجرای کناف

اجرای دیوار و سقف کاذب کناف

یکی دیگر از تخصص های تیم لوکس پلاستر اجرای کناف توسط تیمی مجرب و آموزش دیده در زمینه های اجرای انواع سقف کاذب کناف و دیوار کناف است.

این تیم متخصص با استفاده از بهترین متریال ها و برندهای معروف و اجرا مطابق استانداردهای جهانی، کیفیت نهایی کار را تضمین می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر بفرد تیم لوکس پلاستر در اجرای کناف، نهایت دقت و سرعت در اجراست.

ضمنا در صورت تمایل مشتری، تیم طراحی کناف با پیشنهاد ایده های ناب در زمینه اجرای طرح های مختلف، با تیم اجرایی همکاری می کنند.

خدمات دیگر ما

ما برای براورده کردن نیاز های شما مشتریان عزیز بر آنیم که همواره خدمات خود را در صنعت ساختمان سازی گسترش دهیم

برای اشنایی با خدماتی که به شما عزیزان ارائه میدهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

گچ کاری و گچ بری

گچ کاری و گچ بری
این دو حرفه در جهت پوشش دیوار و سقف انجام می شوند. در واقع گچ کاری برای پوشش دادن متریال های اجرا شده ی سقف و دیوار است و گچ بری به جهت زیبا سازی دیوار و سقف انجام می شود. تیم لوکس پلاستر با پرسنل متخصص در این حرفه این خدمات را به شما ارئه می کنند.
بیشتر بدانید

فروش و اجرای کناف

کناف
کناف به سیستم ساخت و ساز خشک اطلاق می شود و تیم لوکس پلاستر در ارائه خدمات مرتبط با آن از فروش محصولات کناف تا طراحی و اجرای کناف در کنار شماست.
بیشتر بدانید

بازسازی و تغییر دکوراسیون

بازسازی و تغییر دکوراسیون
گاهی به دلایل مختلف نیاز به بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون می شود. تیم لوکس پلاستر در این عرصه در صفر تا صد بازسازی ساختمان از مشاوره تا طراحی و اجرا در کنار شماست.
بیشتر بدانید

سؤالی دارید؟

با ما در تماس باشید: 77256083

رابیتس کاری

رابیتس کاری

_

این گروه خدمات شامل گچ و خاک سقف، گچ و خاک ستون و گچ و خاک دیوار است.

دکوراتیو

دکوراتیو

_

دکوراتیو سقف، دیوار و ستون در مدل های گوناگون اجرا می گردد.

کناف

انواع دیوار کاذب


• دیوار پوششی: صفحات روکش دار گچی هستند که میتوانند جایگزین گچ و خاک و سفیدکاری شوند و یا در بازسازی دیوار ها به کار ایند و در انواع یک یا چند لایه عرضه میشوند.
• دیوار های جدا کننده: این دیوار ها غیر باربر هستند و برای جداسازی و تقسیم فضاها از ان ها استفاده میشود.
• دیوار های اکوا پنل: صفحات مسلح سیمانی هستند که در دو نوع داخلی و خارجی تولید میشوند و عایق رطوبت،حرارت و صوت هستند. البته در فضاهای دیگر مانند سقف و ... نیز کاربرد دارند.

کناف (سقف و دیوار کاذب)

_


نسل جدیدی در اجرای سقف و دیوار به شمار میرود که با استفاده از صفحات روکش دار گچی اجرا میشود و نصب ان بسیار اسان است. در ادامه با انواع ان اشنا میشوید.


انواع سقف کاذب


• سقف های مشبک کناف: متشکل از تایل های سقفی است که میتوان از فضای پشت ان برای تاسیسات مختلف استفاده کرد.
• سقف های فلت کناف: به سقف های ساده و یکپارچه ای گفته میشود که نصب ان بسیار سریع میباشد و سطح ان کاملا هموار است. در سه نوع ساده، ضد اب و ضد حریق اجرا میشود.
• سقف های دکوراتیو: از ویژگی های بارز این سقف ان است که طرح دلخواه مشتری یا هر طرح هندسی را اجرا میکند و همچنین سرعت بالای نصب ان از دیگر مزایای این سقف ها به شمار میرود.
• سقف های اسمان مجازی: از دیگر انواع سقف های کاذب کناف است که تصاویر روی تایل ها ان را تشکیل میدهند و به نورپردازی نوین هم کمک میکنند.

گچ بری کلاسیک و مدرن

گچ بری کلاسیک و مدرن

_

هنری است که معمولا برای زیبا سازی فضا ، روی سقف ، دیوار و ستون ها انجام میشود که در دو سبک کلاسیک و مدرن رواج دارد.


• گچبری کلاسیک: به گچبری گفته میشود که در ان طرح های گل و منظره های شلوغ اجرا میشود که خود در سبک های مختلفی انجام میشود.
• گچبری مدرن: به گچبری گفته میشود که به صورت خطی اجرا شود و انحنا نداشته باشد.در واقع شیار ها و شکستگی های این سبک با نورپردازی فضا را زیبا میکنند.

گچ کاری

گچ کاری

_

عملیات گچکاری جزو مراحل نازک کاری به شمار میرود که شامل چندین ایتم است. در ادامه به ان ها اشاره میکنیم:


• گچ و خاک: مرحله ای قبل از سفیدکاری است که بیس کار گچکاری محسوب میشود و درستی انجام ان در کیفیت کار گچکاری تاثیر مستقیم دارد.
• سفید کاری: در مرحله ی اخر نازک کاری برای بدست اوردن یک سطح صاف و سفید روی سطح گچ و خاک شده را با ملات گچ اندود میکنیم.
• ابزار زنی: به ابزار های گچی گفته میشود که گچ فرم و شکل خاص و منظمی گرفته و قلم نخورده باشد.

فرم درخواست مشاوره رایگان دربارهگچ کاری